Messi nie może wytrzymać w Barcelonie

Mecz Barcelony z Sevillą, Odejście Koszulki Piłkarskie Messiego z pola jest ważnym tematem. Po meczu powiedział trener Barcelony Balvede Chociaż nie zna konkretnego stopnia obrażeń Messiego, Ale fakt, że Messi został ranny i opuścił scenę, jest niepokojący.

Messi wyszedł wcześniej ze względu na złamaną rękę w grze. Oczekuje się, że będzie nieobecny przez trzy tygodnie. Valverde powiedział: “Czekamy na wyniki inspekcji, W tej chwili nie mam żadnych wiadomości. Musimy być optymistyczni, Ale odejście Leo z pola to oczywiście wielka sprawa. ”

Valverde powiedział: ” To oczywiste To wrażliwy uraz. Wiemy, co może przynieść do Barcelony, Wiem też, co myśli przeciwnik, gdy widzi Leo na boisku. Barcelona musi być przygotowana, I jest mnóstwo zasobów do radzenia sobie z grą bez Leo. Nawet gra będzie trudna. Koszulka Barcelona nie może radykalnie zmienić drużyny. Nie można go bardzo zmienić z powodu kontuzji Messiego. “

Trener Bayernu jest z góry przesądzony

Start Bayernu w tym sezonie jest bardzo zły. Koncentracja wszystkich sprzeczności wskazuje na głównego trenera: Nico Kovaca. Według wiadomości, Zawodnicy Koszulki Piłkarskie Bayernu są zmęczeni unikalnymi metodami treningowymi Kovaca. Wierzchołek i fani zdają się tracić z nim cierpliwość.

Wache ma nadzieję, że gracz będzie jeździł przez 20 minut po każdej sesji treningowej. A język, którego on i fizyczny trener używają w komunikacji, to język chorwacki zamiast niemiecki. Gracze uważają, że jest to przejaw braku szacunku. napięta atmosfera plus zły wynik, Jakoś pozwól niektórym graczom wydostać się z Kovaca, Rozpocznij szkolenie samodzielnie.

Natomiast Bayern Monachium przeżywa jeden z najgorszych startów w historii. Giganci Bundesligi wygrywali trzy kolejne mecze. Najbardziej śmiercionośny cios był wynikiem straty 0-3 do Mönchengladbach w domu. Dane pokazują: od 9 maja 2015 r. Koszulka Bayern Monachium nie przegrał meczu w domu. Po przejęciu Bayachi, Bayern Monachium, Obecnie zajmuje tylko szóste miejsce w klasyfikacji. Dortmund znajduje się 4 punkty od góry.

Najważniejszą rzeczą w Manchester City jest obrona

Po remisie z Liverpoolem Manchester City 6 zwycięstw i 2 remisy z różnicą bramek z bramką Chelsea, Koszulki Piłkarskie Liverpool, 20 punktów Zajmij czołowe miejsce w klasyfikacji Premier League. Po meczu Guardiola powiedziała, że była bardzo zadowolona z wyniku. I powiedział, że nie będzie winić Mahreza za wzięcie kary.

Guardiola uważa, że gracze Manchester City spełnili swoje własne wymagania. “Mamy szansę, ale piłka nożna jest taka. Ważne jest, że przed meczem zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, Więc robimy to bardzo dobrze. Ponieważ zawsze jesteśmy młodymi zespołami, Zwłaszcza linia do przodu, Dla nas jest to wspaniała gra. ”

Guardiola skupił się na linii obrony Manchesteru City. Powiedział: ” Koszulka Manchester City ma dobrą kontrolę nad pasem przeciwnika Trident w grze. Ze wszystkich aspektów, czy jest to rzut rożny czy rzut wolny, Są dla nas wysokie i silne. Ale obrona Manchesteru City ma się bardzo dobrze. Cztery osoby z linii obrony radziły sobie bardzo dobrze na swoich pozycjach. ”

Nowy trener Chelsea pokonał zespół

W przeszłości Chelsea zawsze była znana z żelaza i krwi. Anty-buntownik jest bardzo ostry. Teraz pod okiem nowego trenera Surrey, Koszulki Piłkarskie Chelsea rozpoczęła ofensywną piłkę nożną. Początek zespołu jest teraz bardzo płynny. Filozofia futbolu Surrey została również jednogłośnie potwierdzona przez Chelsea.

Generalny obrońca Chelsea, David Luis, powiedział w wywiadzie: “Uwielbiam filozofię Sari i jest świetna. Surrey jest świetną osobą, Codziennie rozmawia z nami. Lubi to, co robi. On jest prawdziwym piłkarzem. Praca z ludźmi takimi jak on jest zawsze wyjątkowa. ”

Mówiąc o grze, która pokonała Cardiff City, Koszulka Chelsea Lewis powiedziała: “Piłka taka jak Cardiff jest bardzo konfrontacyjna. Styl defensywny, jest wiele długich podań, Będzie również dążyć do ustawienia piłki. Więc nie jest łatwo zdobyć punkty przeciw nim. Ale Chelsea strzelił 4 gole. Chelsea starała się kontrolować piłkę, a transfer był szybki. Stworzyło dużo miejsca i zdobyło wiele bramek. “

Real Madryt może wypełnić bramkę Ronaldo

Mecz z Gironą, Była to pierwsza podróż Lope Teji po powozie Koszulki Piłkarskie Realu Madryt. Uczestniczył w konferencji prasowej przed meczem. Mówił o różnych tematach.

Lopetji tak powiedział Nie przejmuje się rynkiem transferowym. ” Skupiam się na maksymalizacji obecnego składu, Wszyscy robimy, co w naszej mocy. ”

Ronaldo poszedł do Juventusu. Za wolne miejsce w wysokości prawie 50 goli przez cały sezon przy jego wyjeździe z Realu Madryt, Lopetji tak powiedział Realizacji celów Real Madryt nie powinny zajmować się tylko Bell i Benzema. ” Musimy wypełnić lukę w celu w sposób holistyczny. Koszulka Real Madryt ma zdolność do wypełnienia tych celów. Ale odpowiedzialność nie powinna ponosić jedna osoba. To zespół Realu Madryt ciężko pracuje. Jako całość, Real Madryt zdobył jak najwięcej graczy. Stracić piłkę tak mało jak to możliwe. ”

Bogba przejmuje inicjatywę w przeglądzie

Druga runda Premier League, Koszulki Piłkarskie Manchester United 2-3 wybucha Brighton. Po meczu przeprowadzono wywiad z kapitanem drużyny Manchesteru United Bogbą. W trakcie wywiadu sam się przejrzał. Mówiąc wprost, postawa zespołu ma duży problem. To naprawdę nie pasuje do zwycięstwa.

Bogba zagrał w drugim meczu z rzędu jako kapitan Manchesteru United. Jego osobiste występy są w porządku, a on złamał drzwi w dwóch kolejnych rundach. Ale to nie wystarczy, aby uratować zespół. Po meczu krytykował postawę Manchesteru United: ” Jestem naprawdę rozczarowany. Moje wyniki obejmują wydajność zespołu nie ma kwalifikacji, Nie zasługujemy na zwycięstwo. ”

Bogba uważa, że występ Manchesteru United w tej grze nie jest wart zwycięstwa: ” Jeśli chcesz wygrać, Powiedziałbym, że występ Koszulka Manchester United nie jest wystarczająco dobry. Pragnienie gry nie jest tak silne, jak przeciwnik. Rezultat jest dla nich sprawiedliwy. Postawa Manchesteru United zawsze była problemem. Popełniliśmy zbyt wiele błędów, Było za późno, kiedy Manchester United to zauważył. “

Barcelona śpi geniuszem i staje twarzą do świata

Po dołączeniu do Barcelony w ubiegłym roku o wartości 150 milionów euro, Dembele z powodu kontuzji, Nie wymyślił wydajności wartości. Kiedy świat zewnętrzny myśli, że Koszulki Piłkarskie Barcelona powinna go sprzedać, Dembele jest w pierwszej grze nowego sezonu, Z falą światową wszyscy wątpiący są zamknięci.

Chociaż zespół uczestniczył w finałach Mistrzostw Świata, Jednak Dembele postanowił wrócić do zespołu z wyprzedzeniem w lecie. Chociaż pojawienie się nowej pomocy, takiej jak Malcolm, spowodowało, że jego pozycja jest bardziej niestabilna, Chociaż latają na świecie plotki o nim, Ale postawa Dembele jest bardzo stanowcza. “Wyjeżdżam, już przygotowuję się do Superpucharu Hiszpańskiego”.

Chociaż Barcelona podpisała Malcolma na tym samym stanowisku, Jednak potencjał Barcelony Dembele jest nieograniczony. Nie mów 100 milionów, nawet jeśli jest to 200 milionów, Koszulka Barcelona nie powinna puścić takiego geniuszu.

Cierpienie Bonucciego wciąż pokazuje Juventus

Juventus oficjalnie ogłosił to Włoska gwiazda Koszulki Piłkarskie Bonucci wróciła do Juventusu. I zrobił swoje pierwsze publiczne oświadczenie po dołączeniu do zespołu.

Bonucci: ” Trudno sobie wyobrazić taki transfer, Ale on jest naprawdę świetny. Jestem teraz bardzo podekscytowany, Turyn jest moim domem, Juventus to mój dom, Bardzo się cieszę, że mogę wrócić. ”

Mówi się, że Po tym, jak Bonucci przybył do Juventusu, Wciąż jest kilku fanów, którzy parsknęli na niego. Teraz, jeśli Juventus Bonucci nie będzie w stanie pokonać Allianz Arena z osiągami, Fani Koszulka Juventus nie są w stanie go zaakceptować.

Francja wygrywa ponownie po 20 latach

Z francuską drużyną Gallic Rooster 4-2 Lectra Plaid Legion Croatia, Po 20 latach Koszulki Piłkarskie Francja ponownie wygrała Puchar Świata. Obecny Puchar Świata w Rosji dobiegł końca.

Nie wiem, czy widziałem francuską drużynę mijającą imigrantów, Po sukcesie doskonałego genu motorycznego, Czy inne kraje pójdą za tym przykładem?

Jako tradycja europejska Gra Koszulka Francja drużyny jest udziałem wielu fanów, którzy nie oglądają piłki bardzo często. Wydaje się bardzo dziwne, Czy to nie jest afrykański zespół? Według statystyk, w 23-osobowej liście francuskiej drużyny tego Pucharu Świata, Do 12 osób to potomkowie afrykańskich imigrantów. Najbardziej europejska drużyna w tym Pucharze Świata. W finale francuski zespół rozpoczął 11 gier, Jest pięciu generałów, którzy są afroamerykańskimi graczami. Są to Mubape Kameruńczyka, Um Titi i Bogba Azjatów. Malay Kanter i Angolan Matudi, Ponadto Tolso, który zszedł z ławki, jest Togo. Enzong Qi to kongijczyk.

Anglia wejdzie do pierwszej 4 po 28 latach dzięki Tajwanowi

Według raportów, Rozpoczyna się półfinał Pucharu Świata. Drużyna Koszulki Piłkarskie Anglii zdobyła pierwsze 4 ponownie po 28 latach. Podaje się, że koszulka z silnego odprowadzania wilgoci dostarczana przez tajwański przemysł włókienniczy, Jest to także główny wkład w zwycięstwo Anglii.

Koszulka na tym odtwarzaczu to połączenie recyklingowanych butelek wody mineralnej. Wykonane z przyjaznej dla środowiska przędzy i bezszwowej technologii szycia, Może zmniejszyć tarcie na ciele. Ponadto w tegorocznym Pucharze Świata, W tym angielski zespół, Łącznie ponad 10 krajów wykorzystuje tajwańskie produkty technologiczne związane z tekstyliami.

Odpowiednie agencje to powiedziały Oprócz oglądania występów Koszulka Anglia graczy, Możesz także zwrócić na to uwagę, Dumna tajwańska technologia włókiennicza, Mam nadzieję, że gracze będą mogli założyć koszulkę do finału.